AFAS Live zoekt Sales Manager

Terug naar overzicht

*** VACATURE ALERT***

AFAS Live is per direct op zoek naar een enthousiaste Sales Manager met een commerciële drive. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het realiseren van de gestelde doelen ten aanzien van verhuur van de locatie en het accountmanagement van onze bestaande- en nieuwe relaties.

Ben jij helemaal thuis in de entertainmentbranche en kom jij ons team versterken? Klik hier voor de volledige vacature.

AFAS Live zoekt Sales Manager

*** VACATURE ALERT***

AFAS Live is per direct op zoek naar een enthousiaste Sales Manager met een commerciële drive. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het realiseren van de gestelde doelen ten aanzien van verhuur van de locatie en het accountmanagement van onze bestaande- en nieuwe relaties.

Ben jij helemaal thuis in de entertainmentbranche en kom jij ons team versterken? Klik hier voor de volledige vacature.